Філарет вкотре назвав себе Київським патріархом

Ideologs.com

Голова колишньої Української церкви Київського патріархату Філарет знову став застосовувати стосовно себе звання патріарха Київського та всієї України. Варто підкреслити, що до цього, з подібними висловлюваннями екс-голова УПЦ КП виступав місяць тому. Відзначається, що саме так він сказав називати його в ході служби в новій Православній Церкві. Подібна інформація міститься в розпорядженні, оприлюдненого в блозі протодиякона Андрія Кураєва.

Як зазначається, після Філарета необхідно згадувати й голову ПЦУ Епіфанія, який ще на Святвечір отримав Томос, який передбачає автокефалію ПЦУ, з рук голови Константинопольського Патріархату Варфоломія в Туреччині. Як зазначається, нова церква отримала назву «Православна церква України», а документ надрукували на бланках колишньої УПЦ КП.

Ще в середині минулого місяця Філарет дав згоду на зняття з себе звання патріарха, при цьому, за ним закріпили титул духовного наставника ПЦУ. На подібному рішенні наполягав Константинополь. Водночас, не так давно екзарх Вселенського патріархату Данило зазначав, що він незадоволений тим, що екс-голова УПЦ так й не відійшов від управління новою церквою, таким чином, він не дає можливості керувати новообраному голові ПЦУ Епіфанію.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*