Тука: Білорусь продає нам паливо, в основі якого нафта з РФ

belprauda.org

Заступник голови Міністерства тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука в ефірі вітчизняного телевізійного каналу «112» інформує, що українська влада закуповує білоруське паливо, при цьому, він додав, що в основу даного палива покладена нафта з Російської Федерації.

Він також звернув увагу на той факт, що паливо купується у великих обсягах, оскільки воно використовується на території всієї України. Звичайно, він розуміє, що дане паливо вироблено за допомогою нафти з Росії, проте зараз Україні вигідно його закуповувати.

Також заступник голови МінТОТ та ВПО зазначив, що у нашої влади є й інші варіанти в питаннях закупівлі палива, одним з яких є європейський ринок. Однак, поряд з цим, Тука сумнівається, що в Україні для цього достатньо коштів.

Також необхідно відзначити, що до цього білоруський лідер Лукашенко виступив із заявою, в якій зазначив, що чує безліч дорікань щодо поставок Білорусією дизпалива в Україну, яке після застосовують для реалізації цілей військового характеру.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*