НАБУ: держчиновники і депутати вкрали гроші з «Укрзалізниці»

Thefirmformen.com

У Національному антикорупційному бюро висунули підозри деяким державним службовцям, а також представникам бізнесу, які брали участь у закупівлі стрілочної продукції для вітчизняного підприємства «Укрзалізниця». Відзначається, що даних громадян звинувачують в тому, що вони організували схему закупівлі, відповідно до якої, ціна на матеріали була завищена. Від дій зловмисників, компанія зіткнулася зі збитком в 93 млн грн.

На даний момент фігурантів справи семеро, в їх числі також гендиректор та його заступник, а також топ-менеджер Дніпропетровського стрілочного заводу. На даний момент правоохоронці затримали двох підозрюваних.

Також потрібно відзначити, що сама схема полягала в тому, що центр забезпечення виробництва залізниці робив закупівлю продукції у Дніпропетровського заводу не прямо, а за допомогою компаній, що виступали посередниками. Таким чином, ціни на продукції збільшилися на 15-20%. Водночас, в антикорупційному бюро не розкривають відомості про фірм-посередники.

Крім цього, у структурі підкреслюють, що є підозри, що в організації цієї схеми також замішаний й член парламенту. Так, в НАБУ вже готують запит до ВРУ, щоб з підозрюваного була знята недоторканність. Також варто підкреслити, що «Наші гроші» припускають, що цим парламентарієм є Богдан Дубневич, який контролює «Корпорацію КРТ».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*