Глава «Нафтогазу»: знижувати ціна на тарифи для населення не можна

Sceptic.online

Керівник вітчизняного підприємства Нафтогаз» Андрій Коболєв в ефірі одного з телевізійних каналів виступив із заявою, що зниження газових тарифів неможливо, проте низка претендентів на пост глави України в ході своїх передвиборних програм обіцяють це зробити.

Так, на думку Коболєва, зниження газових тарифів стане причиною колапсу всієї системи фінансів нашої держави, на тлі непередбаченого зростання ціни на долар.

Голова «Нафтогазу» підкреслив, що кандидати на пост голови країни, які дають обіцянки знизити газові тарифи, чудово обізнані, що такі дії стануть причиною колапсу всієї системи фінансів. Якщо ж це станеться, то тоді питання цінової газової політики вже не буде таким важливим, оскільки найважливішим стане питання ціни на долар, яка може досягати сорока, п’ятдесяти або навіть шістдесяти гривень. Таким чином, він зазначив, що тарифи на газ знижуватися не будуть, оскільки це не тільки неможливо, але й неправильно.

Нагадаємо, що ще в жовтні минулого року уряд прийняв рішення, згідно з яким, з початку листопада газові тарифи для населення зросли на 23,5%.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*