Саморобні ключки дітей або пора зайнятися економікою

www.facebook.com/petroporoshenko

Користувачі соціальної мережі «Фейсбук» піддали критиці Петра Порошенка голову України за те, що він у дорогому одязі сфотографувався з дітьми з села, які були скромно одягнені та грали в хокей власноруч зробленими ключками.

Президент повідомив про те, що трапилося по дорозі до Бердичева у своєму профілі в соцмережі. Хлопці розчистили ставок від снігу, недалеко від їхнього населеного пункту, та таким чином підготували собі майданчик для гри. Порошенко зазначив, що навіть мороз хлопчакам не страшний, оскільки вони отримували задоволення від гри. Глава держави не стримався та захотів потиснути руки підліткам. У своєму профілі він похвалив хлопчиків за те, що вони займаються спортом.

Частина з аудиторії у «Фейсбуці» схвалила вчинок Порошенко, додавши, що школярі надовго запам’ятають цю зустріч. Але була і частина, яка акцентувала свою увагу на величезній різниці між Президентом в дорогому одязі та хлопцями, з власноруч зробленим спортінвентарем та в валянках.

Денис Солодкий прокоментував вчинок голови, що можливо він усвідомить що прийшов час зайнятися підняттям держави, адже по підлітках видно стан економіки. Даним показником коментатор зазначив розрізненість одягу хлопчаків та відсутність ковзанів.

Дмитро Корнійчук побачив таємний сенс в діях Президента України. Коментар був наступним, що президент захотів зробити фотографію з хлопцями, з метою пропіаритися у процесі передвиборчої кампанії навіть не давши коробки цукерок за фото. Хоча школярі грали у хокей дерев’яними палицями, які використовувалися для виготовлення ключки, та в гумовому взутті, через бідність. Але винуватцем їх економічного становища виступав сам президент, який загнав їх сім’ї в умови бідності.

Любов Злива також зазначила, що хлопчики так і залишилися б непоміченими, якби не передвиборча кампанія.

Коментатор Ольга Муратова написала, що з наближенням виборів, стає все більше безглуздого піару та пропаганди. Також вона заявила, що політику немає ніякого діла до хлопчаків на фото. Причина цього фото – отримати увагу виборців.

Відзначається, що були люди, які просили контакти школярів, щоб можна було їм надіслати спортінвентар для гри у хокей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*