«Правий сектор» обіцяє воювати за Лукашенка у разі розриву його відносин з Росією

Imperiyanews.com

На офіційному сайті громадської націоналістичної організації та політсили «Правий сектор» було опубліковано заяву про те, що його учасники готові прийти на допомогу Республіці Білорусь.

Як вказується в тексті, президенту сусідньої країни Олександру Лукашенко доведеться вибирати між «Союзною державою з РФ» і виходом з цього об’єднання. У другому варіанті, обраним білоруським лідером, ПС пообіцяв йому підтримку, як і «допомогу білоруської нації» для її прагнення до незалежності.

Також «Правий сектор» лобіювати для Білорусі надання допомоги з України та з-за кордону.

Раніше Олександр Лукашенко кілька разів за останній час торкався теми білоруської незалежності. Президент РБ 15 січня заявив, що для суверенітету його країни існує загроза з усіх напрямків, а також попередив, що незалежність буде випробувана «на зуб».

Також Лукашенко відкинув варіант об’єднання з РФ, заявивши про відсутність таких планів і неактуальність подібного проекту.

На тлі цих заяв Білорусь активізувала контакти з Вашингтоном, провівши телефонні переговори з представниками Держдепу, а також порадившись з американською стороною взаємне повернення дипломатичної присутності на рівні послів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*