Баварська партія Німеччині вибрала нового голову

Get-in-travel.dyndns.org

Щоденне видання «Der Tagesspiegel» інформує про те, що у Федеративній Республіці Німеччина консервативна партія на демократичній платформі «Християнсько-соціальний союз» обрала своїм лідером Маркуса Зедера, який є прем’єр-міністром федеральної землі Баварія.

Дане рішення було результатом голосування на з’їзді політичної партії, який проходив у місті Мюнхен. Маркус Зедер набрав 87,4% голосів.

Відзначається, що перед обранням Зедера на посаді голови баварської партії ХСС перебував Хорст Зеехофер. Голова МЗС Хорст Зеехофер повинен був залишатися лiдером партії до 19 січня, а після повинен покинути пост. Хорст Зеехофер заявляв про це раніше. За його словами поточний рік для партії буде роком поновлення, саме з цієї причини до 19 січня, напередодні позачергового з’їзду політпартії їм було запропоновано обрати нового лідера.

Нагадаємо, що в грудні минулого року в Федеративній Республіці Німеччина було обрано нового голову правоцентристської партії під назвою “Християнсько-демократичний союз Німеччини”. Пост лідера партії в результаті перемоги в другому турі голосування зайняла Аннегрет Крамп-Карренбауер. Багато хто вважає, що вона має намір продовжувати політику минулого голови Ангели Меркель.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*