Втручання Росії у вибори України буде безпрецедентним

hyser.com.ua

Український політик Володимир Горбулін заявив у своїй статті для інформаційного видання «Дзеркало тижня», що втручання Російської Федерації у процес майбутніх виборів загрожує стати безпрецедентним. Володимир Горбулін є віце-президентом Національної академії наук та директором Національного інституту стратегічних досліджень.

Згідно зі словами політика, країни Європи все глибше занурюються у внутрішні справи держав, оскільки тиск на Росію і «Мінський процес» все більше відсуваються на задній план. І такий стан справ може означати про підготовку РФ до ймовірної війни не тільки з Україною. Сама Росія ж спрямовує усі сили тиску на Україну, а наша держава і так в напруженому стані, у зв’язку з виборами.

На думку Володимира Горбуліна, Росією буде здійснена спроба розставлення своїх лояльних, здатних домовлятися, політиків на місцях владних структур на усіх рівнях. Але якщо спроба не увінчається успіхом, Київ повинен бути готовий до найрадикальніших сценаріїв, оскільки на кін поставлено занадто багато. І про це свідчить факт того, що партнери Заходу побоюються планувати двостороннє співробітництво до моменту закінчення виборів. Горбулін вважає, що поточний рік може стати досить складним та порівнянним з 2004.

Державний діяч зазначив, що успішність нашої держави залежить від того, чи зможе верхівка сформувати якісний образ майбутнього, піднявшись над примітивною оцінкою реального стану справ.

Основним завданням, яке стоїть перед Верховною Радою, Кабінетом Міністрів, а також главою держави це об’єднання професіоналів для того, щоб відновити заснування держави. Дана основа необхідна щоб надалі мати можливість розробляти та втілювати проекти, що відповідають на всі виклики та загрози. Що, у свою чергу, посприяє ліквідації дефіциту довіри мешканців до української влади.

Нагадаємо, що раніше глава МЗС РФ заявив, що Організація з безпеки та співробітництва у Європі звернулася з пропозицією до Росії надати спостерігачів на українські вибори 2019 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*