Україна потребує нових кладовищ

Vybor.news

За останні п’ять років, а саме з початку військового конфлікту на території нашої країни, посилилася ситуація з нестачею місць для поховання.

Сьогодні практично у всіх українських містах відзначається дефіцит місць для поховання померлих. А крематорії не по кишені нашому населенню, оскільки в нинішній час українці не живуть нормальним життям, а просто виживають…

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ поінформували, що зараз у нашій країні налічується понад 33 тисяч кладовищ, з яких в нормальному стані, тобто упорядковані, близько 26 тисяч.

Варто зазначити, що українська влада давно стурбована проблемою браку місць на кладовищах. Мінрегіонбуд створював проект щодо удосконалення сфери поховання. Даний проект повинен був врегулювати мають проблеми. Документ передали у Верховну Раду на обробку, але нічого не змінилося… Ховати померлих просто ніде, та й ціни в ритуальних послугах «космічні». І це не дивно, адже майже всі кладовища в Україні перебувають у приватній власності.

Підкреслимо, що нині наша країна потребує 550 нових кладовищ. І це не так багато. Питання, хто цим займатиметься, якщо наша влада закриває очі на ці глобальні проблеми?

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*