Експерт: зрив будівництва “Північного Потоку – 2” може привести до війни

www.scoopnest.com

Дмитро Раімов, політичний технолог заявив у своєму інтерв’ю телевізійному каналу «112 Україна», що в разі, якщо будівництво «Північного потоку – 2» буде зупинено, тоді швидше за все не уникнути війни між РФ та Україною.

Адже влада Росії усвідомлює, що з приходом Сполучених Штатів на українську територію, будуть взяті під контроль усі владні структури та ГТС. І в один прекрасний день США перекриють вентиль, та почнуть поставляти свій сланцевий газ, також зріджений газ в країни Європи, що у свою чергу спричинить збитки для РФ в мільярди доларів. Подібні дії Сполучених Штатів будуть являти собою ризики стратегічного характеру для Росії, і тому єдиним виходом для російської сторони виявиться війна.

Політтехнолог зазначив, що при проведенні «Північного потоку -2″ не через українську територію, наша держава втратить економічний інтерес для Росії, що для Києва виявиться хорошим результатом.

Яцек Чапутовіч, глава МЗС Польщі, 4 січня заявив, що будівництво «Північного потоку – 2» потрібно зупинити, оскільки він виступає вбивцею нашої держави. Згідно із заявою польського міністра закордонних справ, Україна втратить більшу частину коштів доходу, від транзиту газу з РФ, якщо його кількість знизиться. Також, після цього, будь-які гарантії захисту для України від країни агресора будуть втрачені.

Повідомляється, що велика кількість держав Європи надають підтримку проекту та допомагають у будівництві «Північного потоку – 2», шлях якого йде від РФ до Федеративної Республіки Німеччина. Сполучені Штати вже не раз заявляли про своє невдоволення, та виступали з вимогами до Європи відмовитися від проекту, оскільки всім відомо, що США хоче продавати свій зріджений природний газ. Проти нового російського газопроводу виступають Республіка Польща, Латвійська та Литовська Республіки, а також Україна.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*