У німецькій пресі уражаються згуртованості Української православної Церкви Московського Патріархату

Golos.ua

Журналіст німецького інформвидання «Der Spiegel» Крістіан Еш у своїй статті розповів про те, що на тлі надання Томосу про автокефалію Православній церкві України, УПЦ МП продемонструвала дивовижну згуртованість. Він зазначив, що з дванадцяти тисяч парафій УПЦ МП, всього лише кілька десятків перейшли до ПЦУ, а з п’ятдесяти трьох єпископів до нової церкви приєднався лише один – митрополит Вінницький.

Поряд з цим, в журналі наголошується, що даний митрополит підтримує дружні стосунки з головою України Порошенко. При цьому, підкреслюється, що дружба між ними давня, вона зародилася ще в ті часи, коли президент тільки вибудовував кондитерський бізнес та був парафіянином УПЦ МП. Таким чином, на думку журналіста, чим сильніше сплутується релігійна та духовна сфери, тим складнішою стає ситуація в державі.

Також повідомляється, що до нової Православної церкви України не хочуть приєднуватися не тільки церковнослужителі, а й вірянине. Приміром, лише цього тижня на Чернігівщині парафіяни вигнали з церкви чиновників, які прийшли з агітацією переходу в нову церкву.

Необхідно відзначити, що 19.01.19 біля одного з храмів УПЦ МП, де збираються віряни, які проживають у населених пунктах Волинської області, в черговий раз чергували представники правоохоронних структур. Як зазначається, група людей, які підтримують ідею переходу до нової церкви, наполягали, щоб настоятель пустив їх разом з представником Київського патріархату в будівлю храму.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*