Поліція вкрала труну у активістів Революції Гідності

ukranews.com

На центральних вулицях столиці України була проведена акція ввечері 19 січня, яка була присвячена пам’яті загиблих під час подій кінця 2013 початку 2014 року, іменованих як Революція Гідності.

Мітингувальники пройшли до місця, де загинули учасники Євромайдану Сергій Нігоян, а також Михайло Жизневский. Далі активісти пішли на Майдан, де піднялися до пам’ятного хреста, який знаходиться на Алеї Героїв Небесної Сотні. Акція збиралася звернутися з труною до будівлі Адміністрації голови держави. Дана труна виступала як символ вбивств Героїв Небесної Сотні, які так і не були розслідувані.

Але співробітники правоохоронних органів під час того, як учасники акції відволіклися на те, щоб пом’янути загиблих, вкрали символ мітингувальників з автомобіля та занесли його у двори. Активісти прийшли назад на Майдан Незалежності з заявою про те, що службовці правоохоронних органів зірвали акцію. Мітинг проведено до 5-ї річниці подій, які трапилися на вулиці Грушевського.

Згідно з інформацією, серед мітингувальників спостерігалися учасники праворадикальної ГО «Добровольчий рух ОУН» разом Миколою Коханівським, який є лідером цієї організації.

Організатори мітингу відзначили, що серед мітингувальників також були члени різних громадських організацій, правозахисники, політдіячі нашої держави, члени суспільно-політичних організацій, а також активісти всеукраїнської громадської організації «Коаліція учасників помаранчевої революції».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*