«Нафтогаз» зобов’язаний відшкодувати витрати на суд Коломойському та Боголюбову

Sporta-klubi.lv

Інформагентство «Інтерфакс-Україна», посилаючись на повідомлення юридичної компанії, яка захищає інтереси «Укрнафти», інформує, що міжнародний арбітраж в Лондоні зобов’язав вітчизняне підприємство «Нафтогаз» відшкодувати 75% судових витрат Коломойського та Боголюбова, які виступають позивачами. Варто зазначити, що зазначені особи ініціювали судовий процес в рамках спору з «Нафтогазом», який стосується реалізації акціонерної угоди «Укрнафта». Таким чином, вітчизняному підприємству слід сплатити судові витрати з власних грошей, при цьому, сума витрат сягає 3,8 мільйонів доларів.

Зазначається, що подібне судове рішення обґрунтовується тим, що успішною є та сторона, яка виграла судовий процес в цілому. Таким чином, суд прийняв рішення не оголошувати акціонерну угоду недійсною.

Партнери юридичної фірми Саймон Слоан та Арік Асланян в коментарях до даного рішення зазначили, що ще на початку минулого місяця, Лондонський арбітраж ліквідував арешт активів українського олігарха Коломойського. Так, вони сподіваються, що два судових процеси, які виграв Коломойський, змусять владу країни зупинити протиправну переслідування олігарха, яке має політичне забарвлення.

Проте в «Нафтогазі» підкреслили, що ще в квітні минулого року Лондонський арбітраж прийняв рішення про скасування дії основних положень угоди. Так, в суді було вирішено, що низка положень в угоді між «Нафтогазом» та компаніями українського бізнесмена з управління «Укрнафти», не можуть бути виконані.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*