На Львівщині в одному з готелів отримали отруєння 11 осіб

Argolika.gr

Держспоживслужба Львівської області повідомляє, що в смт Славське після святкування корпоративу в одному з готелів, з причини поганого самопочуття потребували медичної допомоги 11 відвідувачів даного закладу.

В готелі під назвою «Перлина Карпат» стався інцидент після святкування, яке було організовано для IT-компанії. Повідомляється, що всього на корпоративі була присутня 41 персона. Протягом 11 та 12 числа сніданок та вечерю вони отримували у готелі, а на обід особи виходили за територію комплексу. Саме 13 січня у відвідувачів готелю спостерігалися симптоми, які свідчили про отруєння, серед яких сильне підвищення температури, біль у животі, блювота, діарея.

З даними симптомами вони звернулися в лікарню для надання медичної допомоги, внаслідок чого була встановлена у хворих гостра кишкова інфекція. Постраждалі після надання першої медичної допомоги, відмовилися від розміщення їх у відділення лікарні для подальшого лікування, оскільки вони виявили бажання виїхати додому. Серед відвідувачів готелю були жителі Києва, Київської області, Черкаської області, а також міста Баку.

Держспоживслужба повідомила, що в ресторані готелю здійснена позапланова перевірка, та позапланове обстеження обслуговчого персоналу. На даний момент в даному закладі проводиться комплекс заходів, спрямованих на локалізацію спалаху, а також заходи мають протиепідемічний характер.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*