СБУ припинило хабар співробітниками Нацполіції у 200 доларів

Pravove-pole.info

Прес-центр Служби безпеки у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що оперативник служби разом з одним з департаментів Національної поліції та військовою прокуратурою спіймали на хабарі співробітників ГУ Національної поліції у Вінницькій області.

Як повідомляється, співробітники відомства з’ясували, що двоє правоохоронців вимагали у громадянина, який проживає у Вінниці, хабар, сума якого сягала шести тисяч гривень. У тому випадку, якщо дана сума не буде сплачена, співробітники поліції мали намір відкрити штучну кримінальну справу по крадіжці телефонів проти чоловіка. При цьому, вся доказова база повинна була бути сфальсифікованою.

Як відомо, один з правоохоронців був затриманий на одній з вулиць Вінниці, коли отримував другу частину обіцяних грошей, сума яких сягала чотирьох тисяч гривень. За даним фактом було порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу. Слідчі дії не закінчені, питання про висунення звинувачень та вибір запобіжного заходу затриманому все ще не вирішене.

Водночас, відомо, що співробітниками правоохоронних структур збираються докази проти ще двох поліціянтів, які за допомогою насильства та погроз привласнили гроші громадянина.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*