Запорізька АЕС: комісія розслідує порушення в роботі ядерної станції

Uprom.info

У зв’язку з неодноразовими збоями в роботі Запорізької АЕС, зокрема виявлено збій ведучого насосу, було прийнято рішення провести ретельну перевірку станції.

13 січня 2019 року надійшла інформація, що 6 блок знаходився в ремонтному стані. Після чого було прийнято рішення, провести повний огляд всієї станції. Результат показав, що була виявлена нещільність головного роз’єму в провідному насосі станції.

Незабаром після огляду було проведено ремонтні роботи. У зв’язку з цим реакторну установку довелося зупинити. В даний час йде підготовка першого контуру до гідравлічних випробувань.

За висновком комісії це грубе порушення в роботі станції.

Нагадаємо, що раніше співробітниками МВС був розкритий факт розкрадання великої суми грошей на даній станції. Між ЗАЕС та фірмою-підрядником було укладено договір на постачання мінеральних матеріалів. Пізніше з’ясувалось, що потрібний матеріал для випробувального стенду на станцію доставлений не був, тим самим чиновникам не вдалося ввести в оману правоохоронні органи.

Крім того, співробітниками поліції були знайдені зловмисники, які причетні до цієї справи, їм загрожує позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*