Доступ до медичної допомоги в Україні набув обмеженого характеру

Dostyp.com.ua

Інформаційне видання «Дзеркало тижня» інформує, що завідувачка кафедри інфекційних хвороб в Національному медичному університеті Ольга Голубовська підкреслила, що в Україні доступ до медичної допомоги набуває все більш обмежений характер. Так, сімейні лікарі не ходять за викликами, а співробітники швидкої допомоги не можуть приїжджати на виклики зі скаргами на температуру, оскільки це забороняє Міністерство охорони здоров’я.

Так співробітник університету зазначила, що скарги на обмеженість доступу до медичної допомоги фіксуються все частіше. Зараз невідкладна допомога скасована, а лікарі додому не ходять, водночас, бригади швидкої допомоги не мають права приїжджати на виклики щодо температури.

Коли у людини температура тіла перевищує позначку в 39 або сорок градусів, вони не можуть піти в медичний заклад, відсидіти чергу та тільки потім потрапити на зустріч. При такій температурі людина часто навіть з ліжка не піднімається. У зв’язку з цим, люди вдаються до самолікування, що надалі призводить до того, що їх у важкому стані госпіталізують.

Також Голубовська наполягає, що грип буде прогресувати, поки сімейні лікарі приймуть хворого та вирішать куди його направляти. Таким чином, час дуже впливає при даному захворюванні, оскільки протягом п’яти днів людина або справляється з недугою, або в її організмі починають відбуватися необоротні процеси, при яких медицина вже не в змозі допомогти.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*