МЗС України: нам необхідне введення подвійного громадянства

Vybor.news

Павло Клімкін, міністр закордонних справ України, зробив заяву на прес-конференції, яка була присвячена підведенню підсумків дипломатії нашої держави за період 2018 року. Заява стосувалася того, що голова зовнішньополітичного відомства є прихильником ідеї введення подвійного громадянства в країні.

Згідно з інформацією з прес-конференції, зав’язалася дискусія на цю тему, в результаті чого, Павло Клімкін заявив, що надалі буде постійно підштовхувати до даної дискусії. Оскільки він вважає, що вона необхідна так само, як і правочинність громадян мати подвійне громадянство. Голова МЗС зазначив, що Україна пережила той період, коли багато хто вважав, що подібну можливість можна минути.

Павло Клімкін нагадав, що Міністерство закордонних справ вже інформувало, в загальному, про своє бачення процесу надання українським громадянам подвійного громадянства. Однак він зазначив, що на момент російської агресії дану можливість не можна надавати тим особам, які мають російські паспорти.

Згідно зі словами міністра закордонних справ, існує безліч питань відносно того, які критерії повинні складати умови отримання подвійного громадянства. Також все більше політиків готові брати участь у цій дискусії.

На даний момент велика кількість політичних діячів висловлюють готовність приєднатися до участі в законодавчих пропозиціях, і це, у свою чергу, допомогло у вирішенні важливих проблем. Головною умовою є вкрай чесна дискусія, без цієї умови процес не запрацює.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*