Ще два кандидати вирішили ощасливити народ України

Leht.postimees.ee

У передвиборних перегонах на пост президента претендують два нових кандидати. Чи будуть вони вести чесні вибори або ж ні, побачимо наприкінці березня. У всякому випадку – це буде вибір українського народу, адже тільки чесний і справедливий президент зможе вивести країну на новий рівень і зробити Україну ще більш успішною.

Соціалістична партія України вирішила висунути свого лідера на посаду глави держави, яким є Ілля Ківа. З його слів можна зробити висновок, що його партія побачила в ньому належно керівника, який зможе стати учасником у виборчій кампанії та відстоювати інтереси простого народу в парламенті.

У свою чергу партія «Сила людей» заявила про свій кандидата в президенти України, їм є Дмитро Гнап. Як вдалося з’ясувати, його партія не має у своєму розпорядженні потрібну суму для передвиборної кампанії, тому вони запустили проект допомоги однодумців. Крім того, охочих стати кандидатом в президенти було не мало. В ході з’їзду вони між собою не могли домовитися і прийти до спільного рішення.

За підсумками попередніх виборів партії було прийнято рішення щодо висунення кандидатури Дмитра Гнапа, який є українським журналістом, громадським діячем і збирається створити новий політичний план підняття України з колін.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*