ДФС України: кожне друге підприємство виплачує зарплату співробітникам у конвертах

News.dtkt.ua

Виконувач обов’язків керівника Держфіскальної служби Євген Бамбізов розповів, що на даний момент ситуація в нашій державі щодо заробітної плати в конвертах, досягла критичного рівня. Так, кожне друге підприємство виплачує зарплату співробітникам, які працюють без офіційного оформлення. Такі відомості ґрунтуються на підсумках перевірки бізнес-структур.

Так в. о. голови служби підкреслив, що у ДФС є статистичні дані, які яскраво демонструють, що кожна друга перевірка підприємств щодо офіційного працевлаштування громадян, має негативні результати. Як повідомляється, на підприємствах зафіксовано понад 50% співробітників, які працюють не офіційно. При цьому, на деяких підприємствах дані показники ще вище.

Водночас, Бамбізов інформує й про засоби подолання феномену «зарплат у конвертах» в нашій країні. Так, восени минулого року Кабінет міністрів видав розпорядження з приводу низки заходів на ринку праці.

Таким чином, за всю осінь та грудень в Україні офіційно працевлаштували понад півмільйона громадян. До того ж, не менш цікавий й той факт, що всього минулого року офіційне працевлаштування мали 600 тисяч громадян. Він також підкреслив, що в рамках вжитих урядом заходів проходила й детінізація ринку праці. Планується, що в поточному році дані заходи продовжать функціонувати.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*