Вілкул – кандидат від «Опоблоку» на пост глави держави

Zi.dn.ua

Прес-служба нардепа Олександра Вілкула інформує, що в процесі “Форуму світ та розвиток”, який проходив 20 січня, політика висунули кандидатом на пост голови держави від політичної партії «Опозиційний блок – Партія миру та розвитку». Повідомляється, що форум зібрав близько 5 тис учасників, серед яких були представники профспілок, громадських діячів, роботодавців, промислових округів.

Олександр Вілкул поділився своїм баченням нової зміненої України. Також було акцентовано увагу на основних положеннях, здатних привести нашу державу до успіху. Основних положень 4: досягнення миру, новий Основний Закон держави – оновлена Конституція, досягнення економічного зростання, а також результати економічного розвитку, які повинні відчути жителі держави. Народний депутат заявив, що його перемога означатиме перемогу держави над хабарництвом і злочинністю, відновлення миру, відродження економіки. Якщо Вілкул стане президентом, держава буде працювати над створенням гідних умов для дітей та літніх людей, будуть встановлені гідні пенсії та заробітні плати.

Голова політичної ради «Опоблоку» Борис Колесніков, на форумі зазначив, що у місті Запоріжжя відбувся перший всеукраїнський форум опозиції під назвою «Форум миру та розвитку». Багато присутніх висловили підтримку кандидатурі Вілкула. Голова повідомив, що дуже важливою частиною передвиборчої програми є трансформація держави в республіку парламентського типу. Оскільки дана форма державного правління привела до успіху Федеративну Республіку Німеччину, а також Італійську Республіку. Розглядається і модель США, яка передбачає широкі повноваження голови держави, але її мінусом є відмінності штатів в правовому плані. Колесніков зазначив, що дана модель має назву «idiot proof», що перекладається як захист від ідіотів. Але щоб не конструювати таку складну систему, досить того, щоб їх не пускати до владних структур. Голова політради повідомив, що перший формат Конституції України партією був прийнятий в 2016, де все досить точно прописано. Нововведенням є новий парламент, який має 2 палати та нараховує 150 парламентаріїв, також передача широких повноважень місцевим радам.

Колесніков заявив, що давно вдалося б завершити війну, у разі, якщо б влада України почула «Опоблок» та запропонувала усім областям те, що готова була запропонувати партія.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*