Технічний стан плацкартів «Укрзалізниці» погіршується з кожним днем

Kachoraza.blogspot.com

Віктор Гарвона, депутат Міської ради Фастова, повідомив у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук», що в поїзді номер 110, який рухається по маршруту «Херсон – Львів», в одному з вагонів зламалася полиця.

Згідно з повідомленням, пошкоджена полиця була верхньою, а на нижній перебувала глухоніма пасажирка, яка зазнала тільки шок. Пізніше депутат залишив коментар, що кріплення, на якому повинна триматися полиця, змінили. А директор поїзда заявив, що складання акту не потрібно, оскільки постраждалих немає.

Подібне трапилося і 8 січня у тому ж потязі, але даний інцидент стався в іншому вагоні. Про випадок написала Світлана Нездатна у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук».

За словами потерпілої, о 19:20 у вагоні номер 10 відірвався трос, який виступав кріпленням полиці, внаслідок чого вона впала. Але Світлані Нездатній пощастило, оскільки її чоловік сидів поруч, і зміг швидко зреагувати. Також пасажирка згадала подію, яка трапилась нещодавно, коли під час падіння верхньої полиці сильно постраждала жінка. При цьому в відеоматеріалах співробітники залізничного транспорту стверджували, що подібне не може статися.

Нагадаємо, що раніше у поїзді, який слідував за маршрутом «Київ – Рахів», на 58-річну пасажирку впала верхня полиця з людиною, внаслідок чого у неї роздроблений таз.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*