Українська кисломолочна продукція і гриби популярні серед споживачів євроринку

Dnepr.web2ua.com

Стало відомо, що українська аграрна продукція виходить на новий рівень на ринках ЄС.

На виставці “Зелений Тиждень”, яка пройшла в Берліні, заступник міністра аграрної політики України Ольга Трофімцева заявила, що українські виробники виходять на європейський ринок з більш новою продукцією. Прикладом послужила кисломолочна продукція і гриби, через те, що саме ці продукти були мало потрібні на європейському ринку.

Також одним із прикладів Ольга назвала часник, бо в минулому році квота на нього зросла майже на 100%. Вона покладає великі надії на те, щоб ситуація минулого року повторилася і в цей раз.

Крім того, Трофімцева пояснила чому не вибираються квоти з м’ясної продукції, наприклад, такий як баранина і яловичина. Бо саме ця продукція закрита для експорту в країни Євросоюзу.

Для продуктів, що мають великий попит, ситуація може змінюватися. Таку оцінку дав заступник міністра, пояснивши це тим, що виробництво меду зменшиться, тим самим знизиться експорт в ЄС. Наперекір цьому, позитивно розвивається не тільки торгова сторона, а й сільські території.

За даними, які надала Ольга Трофімцева можна зробити висновок, що товарообіг у порівнянні з минулим роком значно зріс, також збільшився аграрний експорт в ЄС. Не будемо забувати, що ЄС є одним з п’яти головних партнерів України у сфері АПК.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*