Мей має намір представити «план Б» по Брексіту

universe-tss.su

Голова британського уряду Тереза Мей розглядає питання щодо внесення змін до Белфастської угоди. Такі дії необхідні для того, щоб врегулювати ситуацію, що склалася навколо договору про вихід Великобританії з Європейського союзу. Як інформує інформаційне агентство «The Daily Telegraph», британський прем’єр має намір проінформувати уряд держави про «план Б» по Брексіту вже незабаром.

Таким чином, відомо, що голова уряду Мей має намір занести зміни в угоду в ті положення, які присвячені врегулюванню конфлікту в Північній Ірландії. Поряд з цим, Мей хоче переконати Ірландію, що британська влада після виходу з Євросоюзу не має наміру прагнути до жорстких кордонів з островом. Також підкреслимо, що прем’єр планує надати парламенту країни «план Б» вже в цей понеділок, відразу по завершенню міжпартійного переговорного процесу, який пройде у Вестмінстері.

Також слід нагадати, що парламент Великої Британії працює над низкою проектів закону, які будуть спрямовані на те, щоб не допустити невпорядкованого виходу держави зі складу Євросоюзу. Поряд з цим, представники консерваторів працюють над законопроектом, який зупинить дію заяви про Брексіт, таким чином, цей закон дасть можливість країні виграти час.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*