Фейсбук співпрацюватиме з BSI, щоб не допустити втручання у вибори

obovsem.org

Інформаційне агентство «РБК-Україна», посилаючись на видання «DW», інформує, що соцмережа «Фейсбук» разом із Федеральним відомством в питаннях безпеки інформаційних технологій Німеччини (BSI) мають намір співпрацювати у протидії маніпуляцій у ході виборчого процесу. Дані відомості виданню розповіла головний операційний директор «Фейсбук» Шеріл Сандберг.

Сандберг розповіла, що в ході співпраці компанії з німецьким відомством, розробляються кілька стратегій, спрямованих на те, щоб не допустити втручання у виборчий процес, оскільки в багатьох державах політики користуються соціальними мережами в ході виборів. Водночас, за допомогою соціальних мереж все частіше поширюють мову ненависті та дезінформацію.

Також представник «Фейсбук» нагадала й про те, що компанія «Cambridge Analytica» не так давно скористалася ситуацією, коли стався витік даних користувачів соціальних мереж. Сандберг звернула увагу й на те, що нині понад тридцяти тисяч співробітників працюють над поліпшенням рівня безпеки. При цьому, вона наполягає, що робота ще не закінчена.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*