Українці йдуть за грошима до армії

фото: inform-ua.info

Структура ЗСУ складається з-понад 1500 військових частин, але саме забезпечення та адміністрування мають пріоритет у питанні комплектування. У 2013-му діяло два оперативні командування. Нещодавно було створено ще чотири нових, зараз діє шість оперативних командувань. Також створені нові командування родів військ, яких не було до війни: командування Десантно-штурмових військ, командування Сил спеціальних операцій, Корпус морської піхоти.

У Нацгвардії п’ять територіальних управлінь. На відміну від бойової чисельності – тобто чисельності особового складу, який безпосередньо бере участь у бойових діях, різке зростання перш за все відзначається в штабах.

Останнім часом зростає кількість генералів та чисельність штабів. Людей не вистачає тільки серед тих, хто сидить в окопах. Цінні офіцерські кадри вимиваються з бойових підрозділів для комплектування численних штабів.

Вакансій настільки багато, що при комплектуванні армії існує самий мінімальний відбір. На службу масово пішли «заробітчани», які не хочуть служити та виконувати завдання на передовій, та не здатні до тяжких фізичних навантажень. Таких кадрів цікавить лише забезпечення та пільги.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*