Зеленський: родина була проти моєї участі у виборах

znaj.ua

Інформаційне агентство «Українська правда» інформує, що шоумен та претендент на посаду голови України Володимир Зеленський виступив із заявою в якій зазначив, що роздумував про рішення йти на вибори протягом року, проте його родина не підтримувала таке рішення. Так, він підкреслив, що дружину така новина шокувала, а його донька, якій лише чотирнадцять років, взагалі почала плакати.

Зеленський розповів, що усі члени родини виступали рішуче проти такого рішення, навіть його батьки, які дзвонили йому та намагалися переконати, що президентські вибори йому не потрібні. Проте він зазначає, що не має наміру відступати, оскільки люди будуть думати, що він боягуз, а таких в його родині ніколи не було.

Кандидат у президенти також підкреслив, що, якщо родина виступала рішуче проти такого рішення, то друзі та колег з розважального шоу «95 Квартал» його підтримали. Вони давно говорили йому, щоб він спробував. Також він зазначив, що лише Олена Кравець не підтримала такого рішення. Зеленський обґрунтовує це тим, що вона дружить з його дружиною.

Водночас, уся чоловіча половина колективу підтримують Зеленського. Так, лише Юрій Крапов не висловив ніякої конкретної думки, він просто закликав Зеленського добре подумати та підкреслив, що він не хоче, щоб друга емоційно вичавили та знищили. Також Зеленський розповів, що рішення йти на вибори він прийняв ще восени, а борди з написом «Слуга народу» з’явилися би незалежно від його рішення.

Також Зеленський розповів й про тих, хто входить до його виборчого штабу. Наразі у штаб входить лише кілька людей, а керує ним голова руху «Слуга Народу» Іван Банков. Водночас обов’язки ідеолога виконує Руслан Стефанчук, який має докторську ступінь з юриспруденції та має професійну команду з низки українських міст. Також він підкреслив, що у його команді немає мільйону маркетологів, проте є семеро творчих людей.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*