Підозрювані у застосуванні піротехніки в храмі УПЦ МП відпущені на свободу – не вистачило доказів

Golos.ua

Два молодих чоловіка, яких запідозрено співробітниками правоохоронних органів у вибуху піротехнічних пристроїв на території храму в Сумах, відпущені без обрання запобіжного заходу.

Про це повідомила речник обласної прокуратури Сумщини Наталя Науменко. Вона додала, що для повідомлення про підозру затриманих не вистачило доказів, як і для перекваліфікації однієї статті КК України в іншу, що дозволило б утримати затриманих під вартою. Після того, як вони пояснили свій вчинок, їх було відпущено поліцейськими.

Нагадаємо, що на притворі Спасо-Преображенського собору на території Сум, який належить УПЦ Моспатріархата, два молодих людини застосували піротехнічний пристрій, що викликало вибух. В ході інциденту ніхто не постраждав. Після проведення затримання та огляду у одного з них було знайдено піротехнічний виріб, яке нагадувало раніше використане.

Сумська єпархія УПЦ МП, коментуючи подію, пояснила інцидент наслідком «агресивної риторики», яка звучить по відношенню до їх релігійної організації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*