Лещенко: зараз Порошенко у своїх діях дорівнює Януковичу

uiamp.org.ua

Президент відкладає балотування на вибори, і не через роздуми над цим кроком, а щоб витягти максимум з теми отримання Томосу новоствореною ПЦУ. Це припустив нардеп Сергій Лещенко у своєму матеріалі для «24 каналу».

На думку парламентарія, «Томос-тур» проходить по правобережній частині України, через те, що там живуть більш побожні люди. Він також звернув увагу на рекламні щити, якими завішана країна, на яких голова держави зображений разом з предстоятелем ПЦУ Епіфанієм, таким чином повівши агітацію без оголошення наміру балотуватися, заодно прикриваючись ім’ям вищої духовної особи Православної церкви України.

Лещенко також знайшов у президента дії за принципом «Хліба і видовищ», складовими яких є «Томос-тур» і монетизовані субсидії. Парламентарій порівняв Порошенка з його попередником Віктором Януковичем, які також напередодні виборів возив по Україні мощі святих.

Вибори президента заплановані на останній день березня поточного року. Петро Порошенко нині не оголошував про намір повторно обиратися.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*