Надія Савченко: із СІЗО в Президенти

It-sg.net

Позафракційний нардеп ВР Надія Савченко, яка на поточний момент перебуває в СІЗО за підозрою в діях, що мають метою повалення влади або її насильницьку зміну, буде висуватися на вибори президента.

Про це повідомила сестра парламентарія Віра Савченко, яка очолює політичну силу своєї родички. На 26 січня запланований з’їзд «Громадсько-політичної платформи Надії Савченко», на якому мають оголосити про її балотування. Захід проводитиметься в столичному готелі «Україна».

Раніше сестра Надії Савченко поскаржилася, що в слідчий ізолятор до нардепа співробітниками Служби безпеки України не допускається нотаріус. Через це позафракційний парламентарій не може оформити документи для проходження реєстрації як кандидат на найвищу в країні посаду.

Для того, щоб Савченко змогла стати претендентом на президентський пост, вона повинна зареєструвати рахунок своєї політсили в банку. Політик зазначила, що дії проти неї та її реєстрації робляться до балотування, щоб відкрито не протидіяти їй після реєстрації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*