ЗМІ України пропонують оголосити на виборах бойкот всеукраїнського масштабу

economistua.com

Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України, у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» повідомив, що 12 лютого даною організацією буде проведено Всеукраїнську нараду редакторів з питань захисту друкованих засобів масової інформації. На цей захід буде запрошено керівництво держави, серед яких і президент України.

Сергій Томіленко зазначає, що дана нарада необхідна, оскільки в НСЖУ надходить безліч звернень від керівництва редакцій друкованих видань, які обурені діями парламентаріїв, а також «Укрпошти». У листах вказується факт невідповідності показників зростання тарифів та темпів зростання макроекономічних показників. І з цієї причини багато керівників пропонують оголосити владі на виборах, як президентських, так і парламентських, бойкот всеукраїнського масштабу.

Дана дія буде здійснена, в разі, якщо керівництво держави не прийме будь-яких заходів, що відповідають тому, про що заявляють редакції. Адже на даному етапі через економічне становище країни та політики, що проводиться «Укрпоштою», преса не справляється та буквально гине.

Раніше, Національна спілка журналістів України вже висловлювала недовіру до Ігоря Смілянського, генерального директора «Укрпошти». І головною причиною було велике скорочення ринку підписки, таким чином за період 2015-2018 року відбулося скорочення на 3 млн екземплярів, що становить 27%. А дані про процес передплатної кампанії на 2019 рік, повідомляють про те, що велика ймовірність скорочення обсягу передплати на поточний рік від 30 до 40%, що складе 2,6 млн екземплярів. Дана ситуація складається через те, що передплачена щотижнева преса доходить до свого одержувача через тиждень від потрібного терміну, що, на думку багатьох, є наслідком поганого керівництва Смілянського.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*