«Нафтогаз» висунув умову «Газпрому» для зниження претензій

hyser.com.ua

Юрій Вітренко, виконавчий директор «Нафтогазу», заявив, що його компанія готова до зниження суми претензій до російської енергетичної компанії «Газпром».

«Нафтогаз» готовий до такого кроку в разі, якщо його опонент по судового спору в Стокгольмському арбітражному суді підпише з українською стороною довгостроковий контракт на газовий транзит. Вітренко повідомив, що «Нафтогаз» при такому рішенні «Газпрому» знизить претензії з 12,5 мільярдів доларів США до 2 мільярдів.

Вітренко додав, що вимоги на 10 мільярдів доларів, які вказані в поточному позові «Нафтогазу», пов’язані з прискореною амортизацією національної газотранспортної системи та припиненням газового транзиту.

Раніше Андрій Коболєв, який обіймає посаду керівника «Нафтогазу», заявив про можливість відмови від позову до «Газпрому» з газового транзиту або перегляду його змісту, в разі, якщо це буде погоджено Кабінетом міністрів. «Газпром» отримає таку можливість, якщо підпише з українською стороною довгостроковий контракт. Нагадаємо, що сума в позові «Нафтогазу» перевищує 12 мільярдів доларів.

Нагадаємо, що в кінці поточного року закінчується контракт, укладений між українською та російською енергетичними компаніями.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*