За побиття вчителя в Київському ліцеї батько може отримати 8 років в’язниці

News.pn

Інцидент в одній зі столичних шкіл, де був побитий вчитель фізкультури Ігор Матвієнко батьком учня, все ще триває. Частина батьків стали на бік педагога, оскільки дітям він подобається. Але інша частина має намір подати заяву на вчителя за побиття учнів.

Іванна Коберник, радник міністра освіти, у своєму профілі в соцмережі «Фейсбук» повідомила про те, що Міністерство освіти та науки України звернулося до голови Міністерства внутрішніх справ з метою, щоб цю справу було взято під його особистий контроль. Оскільки подібні ситуації змушують замислюватися над тим, що не можна допускати прояв насильства у школах, яким би він не був.

Під даним повідомленням Іванни Коберник, залишив коментар Юрій Луценко, Генеральний прокурор. У його повідомленні містилася інформація про те, що правоохоронні органи порушили кримінальну справу. Правопорушнику пред’явлено підозру та обрано покарання – домашній арешт. Далі справа буде розглянута в суді. Але батьки учнів виступають з вимогою розслідування дій учителя стосовно дитини. В їх планах – подача зустрічної заяви, оскільки вони впевнені, що даний випадок був не одиничним.

Нагадаємо, що у дворі Київського ліцею номер 157 батько учня даного навчального закладу побив на очах у школи вчителя фізкультури. В результаті інциденту, Ігор Матвієнко, учитель, зараз поміщений в лікарню з безліччю травм, серед яких струс мозку, надрив легкого та гематоми. Батько, який напав на педагога, ризикує отримати 8 років тюремного ув’язнення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*