Через пожежу поблизу Керченської протоки загинуло 10 моряків

Versiya.info

Служба морського пошуку та порятунку повідомляє, що рятувальники змогли витягти з вод Чорного моря 10 загиблих з екіпажів двох кораблів, які загорілися поблизу Керченської протоки.

Увечері 21 січня, у водах Чорного моря, сталася пожежа на 2 суднах, які йшли під прапором Об’єднаної Республіки Танзанія. Згідно з попередніми даними, загальна кількість екіпажу кораблів становила 32 особи, серед яких громадяни Республіки Індія, а також Турецької Республіки. Повідомляється, що вдалося врятувати 12 моряків, 10 чоловік загинуло. Поки залишається невідомою доля десяти осіб.

Федеральне агентство морського та річкового транспорту повідомляє, що була отримана інформація від кораблів, які проходили повз, відносно того, що на танкерах «Канді» та «Маестро», по всій видимості, йшла перевалка палива, внаслідок чого було чути удар та одразу почалася пожежа. Спочатку пожежа охопила тільки одне судно, але потім перейшла і на друге.

Прес-служба Федерального агентства морського та річкового флоту заявила, що від капітанів обох суден так і не вдалося отримати сигналу. Згідно з попередньою інформацією екіпаж стрибав у воду.

На даний момент медустанови багатьох міст готові надати допомогу постраждалим, серед них лікарні Анапи, Геленджика, Новоросійська, Керчі. На ранок 22 січня рятувальну операцію перекваліфікували в пошукову.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*