Ізраїль став торговим партнером України

news24ua.com

Степан Кубів, голова Міністерства економічного розвитку і торгівлі, і Елі Коен, ізраїльський міністр економіки, підписали Угоду про вільну торгівлю між Державою Ізраїль та Україною.

Дана церемонія проходила в Ізраїлі. Її також відвідав Порошенко, голова України, який перебував на території держави за робочим візитом. Відзначається, що підписання документа транслювалося українськими телевізійними каналами у прямому ефірі. За попередніми підрахунками відомства, дана угода в найближчі терміни підвищить обсяг експорту до Держави Ізраїль, а також різницю між надходженнями та витратами торгівлі України з Ізраїлем.

Повідомляється, що Держава Ізраїль одна з головних партнерів України в торговому плані серед країн Близького Сходу, а також входить у 20 перших країн, які є перспективними для експорту продукції, що виготовляється Україною. Про це свідчить Експортна стратегія прийнята Кабінетом міністрів у 2017 році.

Відзначено, що дана угода не поширюватиметься на тимчасово окуповані РФ території, Севастополь, а також окремі частини Луганської та Донецької областей. Але після повного відновлення в Україні конституційного ладу, угода набуде чинності.

Нагадаємо, що Кабмін прийняв проект даної угоди 21 листопада 2018 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*