Луценко: ГПУ зібрала всі документи у справі Майдану для оголошення підозр

Rooshv.com

Голова Генеральної прокуратури Юрій Луценко у своєму інтерв’ю кореспонденту Дмитру Гордону розповів, що в ході слідства справи щодо розстрілу людей на Майдані, були закінчені всі дії, а також збір документації, яка б дозволила оголосити підозри всім тим, хто наказав стріляти в людей.

Таким чином, Луценко зазначив, що настане той день, коли він зможе посадити всіх людей, винних у насильницьких діях у ході Майдану, які застосовувалися до мирних учасників акції протесту. Водночас, він розповів, що вже сотні справ у рамках цього злочину були передані в суд.

Голова ГПУ наголошує, що судові процеси тривають дуже довго, оскільки є сотні вбитих та понад тисячі поранених, що тягне за собою величезну кількість учасників процесу. Також він зазначив, що середня, а також вища ланка, яка наказала стріляти по демонстрантах, втекла на територію Російської Федерації. Однак Луценко підкреслює, що винних все одно притягнуть до відповідальності.

Також Луценко підкреслив, що в ході слідства та експертиз було встановлено, що дії екс-голови України Януковича та ще низки держслужбовців перебувають у причинно-наслідковому зв’язку з тими смертями, що сталися на Майдані. Крім того, злочинці, перш ніж втекти, змогли знищити всі документи та ще низку доказів їх провини, однак ГПУ змогла по крупицях зібрати всю необхідну документацію. Також зазначається, що у прокуратури є відеозапис кожної секунди та кожної точки Майдану.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*