ООН: жертвами війни на Донбасі стали майже 13 тисяч осіб

Nbcnews.com

В ООН оприлюднили кількість поранених і загиблих за роки військового конфлікту на Сході України

Незалежні спостерігачі Організації Об’єднаних Націй у понеділок, 21 січня, оприлюднили дані щодо кількості осіб, які отримали поранення або загинули за час військових дій на сході України. За даними групи моніторингу, з квітня 2014 по грудень 2018 жертвами збройного конфлікту стали від 12,8 до 13 тисяч чоловік. Серед них – понад 3300 мирних жителів, які не брали безпосередньої участі у військових діях, і їх загибель була випадкова. Втрати української армії експерти ООН оцінюють в 4000 чоловік, а з боку окупантів – 5500 осіб.

Також спостерігачі відзначили кількість осіб, які отримали за роки конфлікту поранення. До кінця 2018 їх число досягло майже 30 000 чоловік.

Варто відзначити, що на кінець 2017 жертвами конфлікту вважалися 10,3 тисячі осіб. Тільки за минулий рік на Донбасі загинули щонайменше 2500 осіб. Число поранених в кінці минулого року оцінювалася у 24 000, а отже – збільшилася на 6000 осіб за минулий рік.

Наперекір цьому, в ООН відзначають, що кількість цивільних осіб, загиблих в результаті військових дій, за минулий рік зменшилася майже вдвічі. А ось кількість загиблих військових залишається на колишньому рівні, не дивлячись на чинне перемир’я.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*