Кличко: на ремонт Подільсько-Воскресенського мосту необхідно ще сім мільярдів

Delo.ua

В ході ефіру на телеканалі «Прямий» Віталій Кличко, який обіймає посаду мера Києва, пообіцяв відкрити автотранспортне сполучення через Подільсько-Воскресенський міст протягом півтора або двох років.

Як повідомив міський голова, зараз на мосту проводиться установка в’язів. Іржава конструкція, яку кияни можуть спостерігати на спорудженні, є підпорами, і буде прибрана влітку поточного року, після чого мер пообіцяв представити «гарний міст». Спорудження буде складатися з двох рівнів, де верхній буде відведений для автотранспортного сполучення, а нижній буде призначений для столичного метрополітену.

Тривалість робіт в півтора-два роки Кличко оцінив за умови надання необхідних фінансових коштів на проект. Він підкреслив, що знає про очікування закінчення робіт жителями столичного району Троєщина.

Міський голова нагадав, що за весь період будівництва моста було витрачено приблизно п’ять мільярдів гривень з бюджету, і для фіналу будівництва необхідно ще сім мільярдів.

Роботи зі спорудження моста почалися в 1993 році, проте були загальмовані через відсутність належного фінансування. Згодом будівництво відновилося і зупинялося через різну економічну ситуацію в столиці та країні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*