На з’їзді «Батьківщини» несподівано виступив Філарет

24tv.ua

Цього вівторка, 22 січня, Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” висунула кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду голови України. Сам з’їзд проходив у «Палаці спорту», розташованому в Києві.

В ході з’їзду до трибуни несподівано підійшов колишній голова Української православної церкви Київського патріархату, та почесний патріарх Православної церкви України Філарет. В ході свого виступу він висловив привітання у зв’язку зі створенням нової помісної церкви та особливу подяку у цьому процесі він висловив чинному президенту Порошенко. Після привітання Філарет прочитав молитву.

Водночас, користувачі соціальних мереж вважають, що візит Філарета на з’їзд «Батьківщини» обумовлений тим, що він залишився незадоволеним процесом створення ПЦУ та тим місцем, яке йому дісталося. Варто згадати, що, всупереч всім старанням Філарета, головою нової церкви став Епіфаній. Так, кореспондент Сергій Щербина підкреслив невдоволення Філарета та зазначив, що голова України Порошенко зіткнувся з раптовою подачею.

Паралельно зі з’їздом партії на Майдані виступав президент, його мова була пристосована до Дня Соборності. Крім цього, поряд з головою України перебував й спікер Парламенту Парубій, а також предстоятель ПЦУ Епіфаній.

Крім цього, в ході з’їзду транслювалося й відеозвернення колишнього голови Грузії та екс-губернатора Одеської області Саакашвілі. Він зазначив, що на президентських виборах, які пройдуть навесні, він буде підтримувати Тимошенко, оскільки ні він, ні грузинський народ не забули 2008 рік, коли Тимошенко та її уряд надіслали Грузії гуманітарну допомогу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*