Омелян: маршрутки повинні зникнути з доріг України

Politeka.net

Інформаційне агентство «Цензор.net» інформує, що голова Мінінфраструктури Володимир Омелян виступив із заявою, в якій зазначив, що найоптимальніший вид громадського транспорту – це великі й місткі автобуси. Водночас, він підкреслив, що на дорогах України не повинно бути такого виду транспорту як маршрутки. Крім цього, міністр звернув увагу на той факт, що вже цього року на українських трасах з’являться «Неоплани».

Таким чином, голова Мінінфраструкутри зазначив, що він упевнений в тому, що у великих містах немає альтернативних варіантів замість великих автобусів. У зв’язку з цим, такий вид транспорту як маршрутки слід ліквідувати. Їх не повинно бути у великих містах, будь то Київ, Дніпро або Харків.

Такий вид транспорту, на думку Омеляна позбавлений права на життя. Обґрунтовує він це суцільною безконтрольністю та низкою інших проблем. У зв’язку з цим, подібна ситуація не повинна тривати, слід докласти всіх зусиль для того, щоб ліквідувати даний вид транспорту.

Також Омелян підкреслює, що ситуація з громадським транспортом повинна змінитися вже цього року. Пов’язує він це з тим, що спочатку цього місяця в державі зупинена дія мораторію щодо перевірок підприємств. Крім цього, міністр запевнив, що перевіряти будуть не тільки рухливий склад, а й автобази, а також стан водіїв.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*