Територія особняка Петра Порошенка – повітряна зона, закрита для знімання

Realist.online

Репортери телевізійної програми «Гроші» провели відеознімання з повітря території президентських маєтків, обійшовши заборону на проліт дронів.

Як розповіли журналісти, для обходу заборони на політ БПЛА вони використовували повітряні кулі, на які прикріпили відеокамеру. Такий спосіб фільмування не передбачався законодавчими заборонами, і його неможливо було припинити використанням «глушилки».

Перед запуском повітряних куль репортери змушені були посперечатися з охороною території. Через специфіку такого способу знімання вдалося зняти лише частину території.

Нагадаємо, що заборонні заходи на запуски дронів були введені влітку минулого року. На різдвяні свята Державна авіаційна служба опублікувала мапу, на якій вказувалися території, над якими заборонені польоти безпілотних літальних апаратів. Серед ділянок на карті був позначений особняк Петра Порошенка і прилеглі до нього територію.

Раніше керівник Всеукраїнської федерації власників безпілотних літальних апаратів Тарас Трояк повідомив, що над особливими зонами можна здійснювати політ у зв’язку з роботою спеціального обладнання. Трояк назвав використання таких приладів незаконним.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*