Кошулинський висунутий кандидатом від ВО “Свобода”

Dialog.ua

На з’їзді всеукраїнського об’єднання «Свобода» 22 січня Руслан Кошулинський, заступник голови партії, був висунутий кандидатом на пост голови держави. Кошулинський також є депутатом Львівської обласної ради.

На з’їзді заступник голови політпартії оголосив пункти зі своєї передвиборчої програми, головним, на його думку, є проведення деолігархізації, а також досягнення миру шляхом перемоги.

Політичний діяч заявляє про те, що при його перемозі на виборах, він має намір позбавляти парламентарів права володіти мандатом за пропуски засідань за відсутності поважної причини, також за так зване «кнопкодавство». У планах у Кошулинського проведення реформи судових органів, прийняття закону про місцевий референдум та затвердження механізму, при якому буде можливим накладення вето суспільством на рішення місцевої влади. Депутат планує повернення капіталу з офшорних рахунків, повернення приватизованих підприємств, також прозвучала обіцянка відносно створення армії на контрактній основі та затвердження держпрограми, яка б забезпечувала житлом службовців ЗС України.

Згідно із заявою Кошулинського, всі державні службовці зобов’язані розмовляти державною мовою. Також необхідне введення іспиту з української мови для державних службовців усіх рівнів. Заступник голови політичної партії збирається позбавляти права бути українським громадянином тих осіб, які вже мають інше громадянство.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*