Аваков: Нацгвардія і ДСНС буде забезпечена новою авіатехнікою

News.pn

Арсен Аваков, голова МВС, повідомив, що відомство розглядає можливість реалізації держпрограми, спрямованої на закупівлю авіатехніки вітчизняного виробництва, яка буде використовуватися Державною службою з надзвичайних ситуацій та Нацгвардією. Серед авіатехніки, яка плануються до придбання, транспортний літак «АН-74», пожежний літак «АН-32П», а також близькомагістральний транспортний літак “АН-178”.

Голова МВС розповів пресі на “Харківському авіаційному заводі”, що дана програма розрахована на найближчі п’ять років. Згідно з його словами, для Нацгвардії незабаром планується придбання 2-х легких транспортно-конвертованих літаків «АН-74 ТК-200», вартість кожного становить близько 30 млн доларів. Дану авіатехніку держава збирається купити у «Харківського авіаційного заводу» протягом найближчих 2 місяців, а навесні поточного року вже почнеться фінансування державної програми.

Також в планах забезпечити та ДСНС новою авіаційною технікою, серед якої 10 близькомагістральних транспортних літаків «АН-178» і 1 пожежний «АН-32П». Але контракт, що стосується придбання, на даний момент не підписаний. Це питання знаходиться на стадії обговорення з державним концерном «Укроборонпром».

Відносно питання від журналістів, за які кошти буде куплена техніка, глава МВС повідомив, що відбувається пряме фінансування, спеціальна держпрограма підтримки авіаційної промисловості, а також лізинг.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*