Спецназ України проходитиме підготовку в Ізраїлі

Cpi-academy.com

Степан Полторак, глава МОУ, побував в ізраїльській “Академії забезпечення безпеки та антитерористичної діяльності” (IMI Academy), у рамках робочого візиту держави. Повідомляється, що голова відомства обговорював питання відносно можливості тренування службовців ЗСУ на базі цієї установи.

Міністр у процесі візиту був ознайомлений зі специфікою підготовки підрозділів спецпризначення, e ході яких відпрацьовувалися сценарії можливих ситуацій, що мають навчальний характер. На зустрічі також обговорювалася можливість спецпідготовки на базі Академії представників ЗСУ.

Ця установа займає провідну позицію, а також є центром передового досвіду, який використовується для підготовки спецпідрозділів у військовій сфері. Подібні спецпідрозділи надалі задіюються у боротьбі з терористичною діяльністю та інших сферах. “IMI” має велику кількість підготовчих навчальних програм, а також інтегрованих рішень для урядових установ, поліції, правоохоронних органів, військових та комерційних клієнтів у всьому світі.

Є дочірньою установою «Israel Military Industries Ltd.» (IMI) – державної компанії. Заснована в 1999 році ветеранами служб безпеки Держави Ізраїль.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*