ПАРЄ наполягає на поверненні Росії до Ради Європи

uiamp.org.ua

Турбйорн Ягланд, який є генсеком Ради Європи, висловив наміри запобігти кризі, пов’язаній з участю Російської Федерації в РЄ та її неплатежами, тим самим активізуючи роботу по внесенню деяких змін до статуту.

Це стало відомо на Парламентській асамблеї РЄ, де Ягланд виступив перед депутатами.

Також раніше повідомлялося про формування нового бюджету без внесення грошей Росією, тим самим готуючи до завершення її роботи в даній організації. Попри це, генсек все ж сподівається на відновлення роботи Росії в Раді Європи.

За словами Ягланда стало зрозуміло, що в Раді налаштовані на найгірше, але роблять спроби в подоланні кризи. На його думку, єдиним способом побороти кризу буде зміна поточного статуту. Він висловив надію, що Комітет міністрів і ПАРЄ об’єднаються і саме це послужить початком нового шляху до перемоги над кризою, і буде значущим презентом для всіх.

Генсек не вніс уточнення щодо змін статуту, але зазначив, що це стосується санкцій спрямованих проти РФ. Крім того, була ідея про заборону введення санкцій проти держав, які є членами, в рамках асамблеї. Також Ягланд зазначив, що вихід РФ з РЄ понесе за собою негативні наслідки.

Нагадаємо, Держдумою було прийнято рішення у 2019 році свою делегацію не відправляти в ПАРЄ. Крім цього, Росія вирішила не вносити частину своєї плати в РЄ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*