Стала відома тема переговорів Порошенка і голови МВФ

oligarh.media

Як повідомило Міністерство фінансів на своєму офіційному акаунті в соцмережі Facebook, на 23 січня запланована зустріч керівника відомства Маркарової та Порошенка з одного боку, і директора МВФ Лагард з іншого. Переговори пройдуть в рамках Всесвітнього економічного форуму, який проходить щороку у швейцарському Давосі.

У Facebook-записи Мінфіну заявлено, що президент і член уряду розкажуть Лагард про облік глобальних ризиків у сфері прогнозів і планування, успішному економічному розвитку і безперервному зростанні ВВП протягом одинадцяти кварталів. Це вказує на те, що Україна є привабливою як партнер для бізнесу та інвестування.

Нагадаємо, що міжнародний захід стартувало 22 січня. Його тематикою обрано «Глобалізація 4.0». Від України, крім Маркарової та лідера держави, в Давос приїде віце-прем’єр Климпуш-Цинцадзе, в.о. голови Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун і столичний мер Віталій Кличко. Участь у Давоському форумі проігнорує президент Франції, буде відсутній і президент Сполучених Штатів Дональд Трамп.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*