Експерти: Україні краще не виходити на ринки Ізраїлю

Vybor.news

Суворі умови виходу на ринок Ізраїлю будуть невигідними для нашої країни. Про це заявив Олексій Дорошенко, який очолює національну Асоціацію постачальників торговельних мереж.

Як зазначив експерт, держави, які знаходяться на більш високих позиціях вільного ринку, ніж Україна, отримують більше переваг в торгівлі. Він привів у приклад торгові взаємини з Європейським Союзом, в яких Україна нарощує експорт, але не може наздогнати його, маючи погані показники сальдо зовнішньої торгівлі. Аналогічним провалом Дорошенко вважає договір про ЗВТ, укладений з Канадою.

Коментуючи торгівлю з Ізраїлем, експерт заявив, що Україна закуповує в цій близькосхідній країні фрукти та вироби сфери високих технологій, що не буде обкладатися податком за підсумками підписання договору про ЗВТ. Однак в той самий час ізраїльський ринок для вітчизняних виробників є складним через жорстоких вимог.

Угода з Ізраїлем було визнано піаром Олександром Охріменко, керівником Українського аналітичного центру у зв’язку з тим, що обсяги торгівлі з цією державою є малозначущими. Експерт пояснив свій скептицизм різними моделями економіки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*