Мер Львова: Тимошенко повинна поступитися мені посадою Президента

Infopole.pp.ua

Лідер партії «Самопоміч» та міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до Юлії Тимошенко з пропозицією зняти свою кандидатуру з президентських виборів і поступитися йому місце.

Про це політик написав на своїй сторінці в соцмережі.

Таку заяву він зробив, посилаючись на слова самої Юлії Володимирівни, яка під час своєї агітаційної промови сказала, що якщо до влади прийдуть люди люблять гроші та не люблять Україну, то ми втратимо чергові п’ять років прогресу. А український народ буде і далі жити в бідності та корупції, підсумувала вона.

Садовий недовго думаючи, підтримав таку ідею написавши, мовляв, тепер справа за самою Юлією Володимирівною: «нехай знімає свою кандидатуру на користь Андрія Садового, до чого я і закликаю».

Нагадаємо, 22 січня, в Київському “Палаці спорту” проходили збори “Батьківщини”, де проголосували за висунення Юлії Володимирівни на пост президента країни. Також на зборах можна було почути слова підтримки від першого президента України Леоніда Кравчука, екс-голови СБУ Валентина Наливайченка, тележурналіста й екс-депутата Європейського парламенту Пета Кокса, екс-президента Республіки Польща Олександра Кваснєвського і звичайно ж колишнього президента Грузії й екс-губернатора Одещини Михайла Саакашвілі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*