Зросла кількість кібератак на дипустанови України

hyser.com.ua

За заявою Міністерства закордонних справ України, за 2018 рік збільшилася кількість вірусних атак. Цим атакам піддалися закордонні дипустанови України.

Стало відомо, що кібератаки відбуваються регулярно, але компетентні органи України є професіоналами своєї справи та встигають запобігати вірусному проникненню на інформаційні ресурси Міністерства закордонних справ країни.

Як помітили в МЗС, було ліквідовано близько 5 таких інцидентів. Також за наданою інформацією від міністрів, можна зробити висновок, що дані напади більшою мірою відносяться до системних і встигають поширитися на закордонні дипустанови країни.

Нагадаємо, що не так давно кіберзлодії прикриваючись ім’ям українського посольства, мали наміри знайти вихід на чинних чиновників США. Від імені Валерія Чалого, який є послом України в США, стали приходити повідомлення до чинного уряду про проведення переговорів з керівництвом України. Крім цього не можна забувати той факт, що така підставна розмова може виникнути в інформаційному просторі з метою провокації та завдати шкоди українсько-американським відносинам.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*