Мураєв: кандидатам на пост президента України необхідно перевіритися на наркозалежність

jizn.info

Від кандидата на пост голови держави Євгена Мураєва надійшла цікава пропозиція. Кожному претенденту на місце президента України, пройти перевірку на наявність наркотичних речовин в організмі. З його слів стало відомо, що він вже пройшов таку процедуру, і це було його особисте рішення. Мураєв вважає це нормою і закликає всіх своїх колег так зробити.

Зауважимо, що у Верховній Раді є його законопроект, в якому обов’язковим є обстеження на наявність наркотичної та алкогольної залежності. На його думку, той, хто займає високу посаду, зобов’язаний пройти перевірку психічного стану.

Наприклад, цю процедуру проходить водій транспорту, який несе відповідальність за життя десятка людей. Він вважає неправильним, що чиновники та вся верхівка влади, яка відповідає за країну та життя українців, не проходить таку процедуру. Виходячи з досвіду минулих років, він зробив такий висновок, що це несе негативний вплив на країну в цілому.

Нагадаємо, що як приклад він сам пройшов цю процедуру, після чого кожен українець має право запитати про наявність та надання такої довідки у будь-якого кандидата на пост голови держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*